Event Calendar WD v1.0.22 - en to hu_HU translation catalogue (271 entries)

en: %4$s draft updated.
hu_HU: %4$s vázlat frissítve.

en: %4$s draft updated. %1$sView %2$s%3$s
hu_HU: %4$s vázlat frissítve. %1$sMegtekintés %2$s%3$s

en: %4$s published.
hu_HU: %4$s közzétéve.

en: %4$s published. %1$sView %2$s%3$s
hu_HU: %4$s közzétéve. %1$sMegtekintés %2$s%3$s

en: %4$s saved.
hu_HU: %4$s mentve.

en: %4$s saved. %1$sView %2$s%3$s
hu_HU: %4$s mentve. %1$sMegtekintés %2$s%3$s

en: %4$s submitted.
hu_HU: %4$s benyújtva.

en: %4$s submitted. %1$sView %2$s%3$s
hu_HU: %4$s benyújtva. %1$sMegtekintés %2$s%3$s

en: %4$s updated.
hu_HU: %4$s frissítve.

en: %4$s updated.
hu_HU: %4$s frissítve.

en: %4$s updated. %1$sView %2$s%3$s
hu_HU: %4$s frissítve. %1$sMegtekintve %2$s%3$s

en: %s day
hu_HU: %s nap

en: %s days
hu_HU: %s nap

en: %s hour
hu_HU: %s óra

en: %s hours
hu_HU: %s óra

en: %s min
hu_HU: %s perc

en: %s mins
hu_HU: %s perc

en: %s month
hu_HU: %s hónap

en: %s months
hu_HU: %s hónap

en: %s week
hu_HU: %s hét

en: %s weeks
hu_HU: %s hét

en: %s year
hu_HU: %s év

en: %s years
hu_HU: %s év

en: Add Event
hu_HU: Esemény hozzáadása

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New Calendar
hu_HU: Új naptár hozzáadása

en: Add New Event
hu_HU: Új esemény hozzáadása

en: Add New Event Category
hu_HU: Új eseménykategória hozzáadása

en: Add New Organizer
hu_HU: Új szervező hozzáadása

en: Add New Venue
hu_HU: Új helyszín hozzáadása

en: Add organizer
hu_HU: Szervező hozzáadása

en: Add your first calendar!
hu_HU: Első naptár létrehozása

en: All Calendars
hu_HU: Összes naptár

en: All Event Categories
hu_HU: Összes esemény kategória

en: All Events
hu_HU: Összes esemény

en: All Organizers
hu_HU: Összes szervező

en: All Venues
hu_HU: Összes helyszín

en: All day
hu_HU: Összes nap

en: Apply category color to event title in event page
hu_HU: Alkalmazza a kategória színt az esemény címében az esemény oldalon

en: April
hu_HU: Április

en: August
hu_HU: Augusztus

en: Back
hu_HU: Hát

en: Cache has been deleted.
hu_HU: Cache törölve lett.

en: Calendar
hu_HU: Naptár

en: Calendar Add-ons
hu_HU: Naptár kiegészítők

en: Calendar ID
hu_HU: Naptár ID

en: Calendar Settings
hu_HU: Naptár beállítások

en: Calendar Shortcode
hu_HU: Naptár rövidkód

en: Calendar Theme Settings
hu_HU: Naptár Sablon beállítása

en: Calendar Themes
hu_HU: Naptár sablonok

en: Calendar to display
hu_HU: Naptár megjelenítése

en: Calendars
hu_HU: Naptárak

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Category color
hu_HU: Kategória szín

en: Check to display category and Tags.
hu_HU: Ellenőrizze a kategóriák és címkék megjelenését.

en: Check to display events within website post list in main pages.
hu_HU: Ellenőrizze, hogy megjelenjen belüli események honlapján hozzászólás listája fő oldalakra.

en: Check to display social icons in event, organizer and venue pages.
hu_HU: Ellenőrizze, hogy megjelenítse a társadalmi ikonok esemény szervezője és helyszíne oldalakon.

en: Check to enable commenting.
hu_HU: Kommentek engedélyezésének ellenőrzése.

en: Check to show the repeat rate in event page .
hu_HU: Ellenőrizze, hogy mutassa a ismétlődési rátát az esemény oldalán.

en: Check yes to enable event(s) url rewrite rule.
hu_HU: Ellenőrizze az Igen lehetőséget az esemény (ek) URL-átírási szabályánál.

en: Choose csv file
hu_HU: Válasszon csv fájlt

en: Choose the color
hu_HU: Válassz színt

en: Collapse Filters
hu_HU: Szűrők összezárása

en: Color
hu_HU: Szín

en: Copy and paste this shortcode to display this Calendar event on any post or page.
hu_HU: Másold és illeszd be ezt a rövid kódot, hogy megjelenítsd a naptár eseményeket oldalakon vagy bejegyzésekben.

en: Could not load the localization file:
hu_HU: Nem sikerült betölteni a lokalizációs fájlt

en: DAYS
hu_HU: NAP

en: Daily
hu_HU: Napi

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date format
hu_HU: Dátum formátum

en: Day
hu_HU: Nap

en: Days
hu_HU: Napok

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Define the slug for the events list page.
hu_HU: Adjuk meg a slug-ot az események listája oldalon.

en: Define the slug for the single event page.
hu_HU: Adjuk meg a slug-ot az egyetlen esemény oldalon.

en: Define the starting day for the week.
hu_HU: Definiáld a hét kezdőnapját.

en: Display Events as:
hu_HU: Esemény megjelenítése, mint

en: Don't repeat
hu_HU: Ne ismételje

en: Download Export File
hu_HU: Export fájl letöltése

en: Duplicate Event
hu_HU: Esemény duplikálása

en: Edit Calendar
hu_HU: Naptár szerkesztése

en: Edit Category
hu_HU: Kategória szerkesztése

en: Edit Event
hu_HU: Esemény szerkesztése

en: Edit Organizer
hu_HU: Szervező szerkesztése

en: Edit Venue
hu_HU: Helyszín szerkesztése

en: Enable Category and Tags
hu_HU: Kategóriák és címkék engedélyezése

en: Enable Social Icons
hu_HU: Közösségi ikonok engedélyezése

en: Enable comments for events
hu_HU: Kommentek engedélyezése az eseményekhez

en: Enable rewrite
hu_HU: Felülírás engedélyezése

en: Event
hu_HU: Esemény

en: Event Calendar WD
hu_HU: Esemény naptár WD

en: Event Categories
hu_HU: Esemény kategóriák

en: Event Dates
hu_HU: Esemény dátuma

en: Event Details
hu_HU: esemény részletei

en: Event Location
hu_HU: Esemény helyszín

en: Event Settings
hu_HU: Esemény beállítások

en: Event Tag
hu_HU: Esemény cimke

en: Event Tags
hu_HU: Esemény cimkék

en: Event URL
hu_HU: Esemény URL

en: Event Venue
hu_HU: Esemény helyszín

en: Event Video URL
hu_HU: Esemény videó URL

en: Events
hu_HU: Események

en: Events per page in list view:
hu_HU: Esemény/oldal eseménylista nézetben

en: Events slug
hu_HU: Esemény slug

en: Featured Image
hu_HU: Kiemelt kép

en: Featured plugins
hu_HU: Ajánlott bővítmények

en: Featured themes
hu_HU: Ajánlott sablonok

en: February
hu_HU: Február

en: Fill in the address of the venue or click on the map to drag and drop the marker to a specific location
hu_HU: Töltse ki az esemény helyszínének címét, vagy a térképen fogd és vidd módszerrel vigye a jelölőt egy meghatározott helyre

en: Fill in the starting and ending dates and time of the event. If the event lasts entire day, check the box on the right.
hu_HU: Töltse ki az esemény kezdetének és befejezésének dátumát és időpontját. Ha az esemény tart egész nap, jelölje be a jobb oldalon.

en: First
hu_HU: Első

en: Fourth
hu_HU: Negyedik

en: Fr
hu_HU: P.

en: Fri
hu_HU: P.

en: Friday
hu_HU: Péntek

en: Fridays
hu_HU: Péntek

en: From
hu_HU: Kezdete

en: HOURS
hu_HU: ÓRA

en: I've already left a review
hu_HU: Már van egy balra fent vélemény

en: Icon
hu_HU: Ikon

en: If the timezone is not set, the server timezone will be used (if set in php settings), otherwise the Europe/Berlin timezone will be used
hu_HU: Ha az időzóna nincs beállítva, a kiszolgáló időzónát fogja használni (ha be van állítva a PHP beállítások), különben a Europe / Berlin időzónát fogja használni

en: If venue is not specified you can fill in the address of the event location or click on the map to drag and drop the marker to the event location.
hu_HU: Ha helyszín nincs megadva, akkor adja meg az esemény helyének címét, vagy a térképen fogd és vidd módszerrel jelöld ki a rendezvény helyszínét.

en: Image
hu_HU: Kép

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Include events in main loop
hu_HU: Tartalmazza események fő hurok

en: January
hu_HU: Január

en: July
hu_HU: Július

en: June
hu_HU: Június

en: Last
hu_HU: Utolsó

en: Leave A Review?
hu_HU: Elmondod a véleményed?

en: Licensing
hu_HU: Licencelés

en: List
hu_HU: Eseménylista

en: Loading...
hu_HU: Betöltés...

en: Location
hu_HU: Lokáció, helyszín

en: MINUTES
hu_HU: PERC

en: March
hu_HU: Március

en: May
hu_HU: Május

en: Maybe Later
hu_HU: Később

en: Mo
hu_HU: H.

en: Mon
hu_HU: H.

en: Monday
hu_HU: Hétfő

en: Mondays
hu_HU: Hétfő

en: Month
hu_HU: Hónap

en: Monthly
hu_HU: Havi

en: More events
hu_HU: Több esemény

en: Never show again
hu_HU: Nem mutassa újra

en: New Calendar
hu_HU: Új naptár

en: New Event
hu_HU: Új esemény

en: New Event Category Name
hu_HU: Új eseménykategória neve

en: New Organizer
hu_HU: Új szervező

en: New Venue
hu_HU: Új helyszín

en: No Calendars found in Trash.
hu_HU: Nem találtam naptárt a szemétben.

en: No Calendars found.
hu_HU: Nem találtam naptárt

en: No Events
hu_HU: Nincs esemény

en: No Organizers found in Trash.
hu_HU: Nem találtam törölt szervezőt.

en: No Organizers found.
hu_HU: Nem találtam szervezőt.

en: No Venues found in Trash.
hu_HU: Nem találtam törölt helyszínt.

en: No Venues found.
hu_HU: Nem találtam helyszínt.

en: No events
hu_HU: Nincsenek események

en: No events found in Trash.
hu_HU: Nem találtam törölt eseményt.

en: No events found.
hu_HU: Nem találtam eseményt.

en: No valid Event IDs have been entered for this widget. Please check that you have entered the IDs correctly in the widget settings (Appearance > Widgets), and that the Events have not been deleted.
hu_HU: Nincs érvényes eseményazonosító. Kérjük, ellenőrizze, hogy beírta a azonosítót helyesen a widget-be (Megjelenés> Widgets), és hogy az események nem lettek-e törölve.

en: October
hu_HU: Október

en: On the same day
hu_HU: Ugyanezen a napon

en: On the:
hu_HU: A

en: Open events in new tab
hu_HU: Esemény megnyitása új lapon

en: Order of Organizers and Venues by
hu_HU: Szervezők és helyszínek választása

en: Organizer
hu_HU: Szervező

en: Organizers
hu_HU: Szervezők

en: Parent Category
hu_HU: Szülő kategória

en: Parent Category:
hu_HU: Szülő kategória:

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Provide Youtube or Vimeo URL of the video to accompany the event.
hu_HU: Adjon meg egy Youtube vagy Vimeo URL-t amely megjeleníti az esemény részleteit.

en: Provide a custom URL which will display event details.
hu_HU: Adjon meg egy egyéni URL-t amely megjeleníti az esemény részleteit.

en: Related events
hu_HU: Javasolt események

en: Remove image
hu_HU: Kép eltávolítása

en: Repeat every
hu_HU: Ismétlés

en: Repeat every day
hu_HU: Ismlődés naponta

en: Repeat every month
hu_HU: Ismétlődés havonta

en: Repeat every week
hu_HU: Ismétlődés hetente

en: Repeat every year
hu_HU: Ismétlődés évente

en: Repeat rate
hu_HU: Esemény ismétlődés beállítása

en: Repeat until
hu_HU: Ismételjük amíg

en: Reset Filters
hu_HU: Szűrőket vissza

en: SECONDS
hu_HU: MÁSODPERC

en: Sa
hu_HU: Szo.

en: Sat
hu_HU: Szo.

en: Saturday
hu_HU: Szombat

en: Saturdays
hu_HU: Szombat

en: Search Calendar
hu_HU: Naptár keresése

en: Search Event
hu_HU: Esemény keresése

en: Search Event Categories
hu_HU: Esemény kategória keresése

en: Search Organizer
hu_HU: Szervező keresése

en: Search Venue
hu_HU: Helyszín keresése

en: Second
hu_HU: Második

en: Select Events from the list
hu_HU: Válassz eseményt a listáról

en: Select Order of Organizers and Venues.
hu_HU: Szervezők és helyszínek választása

en: Select the time format type
hu_HU: Válassz idő formátum típust

en: Select the venue of the event.
hu_HU: Válassz esemény helyszínt

en: September
hu_HU: Szeptember

en: Set the format for displaying event dates. Ex Y-m-d or Y/m/d
hu_HU: Állítsa be az esemény dátum megjelenési formátumát. Pl. Y-m-d or Y/m/d (Év-hónap-nap vagy Év/hónap/nap)

en: Set the format for displaying event time. Ex H:i or H/i
hu_HU: Állítsa be az esemény idő megjelenési formátumát. Pl. H:i or H/i

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Show AM/PM
hu_HU: Mutassa AM/PM (délelőtt/délután)

en: Show Filters
hu_HU: Mutassa a szűrőket

en: Show map in event page
hu_HU: Mutassa a térképet az esemény oldalán

en: Show related events in the event page
hu_HU: Mutassa kapcsolódó eseményeket az esemény oldalán

en: Show the repeat rate
hu_HU: Ismétlődések mutatása

en: Single Event slug
hu_HU: Egyetlen esemény slug

en: Specify the repeating rate of the event.
hu_HU: Adja meg az esemény ismétlődésének ütemét.

en: Su
hu_HU: V.

en: Sun
hu_HU: V.

en: Sunday
hu_HU: Vasárnap

en: Sundays
hu_HU: Vasárnap

en: Sure! I'd love to!
hu_HU: Igen, szeretném!

en: Th
hu_HU: Cs.

en: The callback function used for the <strong>%s</strong> setting is missing.
hu_HU: A visszahívás funkciót <strong>használni%s</strong> beállítás hiányzik.

en: The event has just started
hu_HU: Az esemény elkezdődött

en: Theme
hu_HU: Sablon

en: There are no calendars created yet.
hu_HU: Még nincs naptár létrehozva.

en: There is no venue added yet
hu_HU: Még nincs helyszín felvéve

en: Third
hu_HU: Harmadik

en: Thu
hu_HU: Cs.

en: Thursday
hu_HU: Csütörtök

en: Thursdays
hu_HU: Csütörtök

en: Time format
hu_HU: Idő formátum

en: TimeZone
hu_HU: Időzóna

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: To
hu_HU: Befejezése

en: Tu
hu_HU: K.

en: Tue
hu_HU: K.

en: Tuesday
hu_HU: Kedd

en: Tuesdays
hu_HU: Kedd

[ctx: URL slug]
en: organizer
hu_HU: Esemény szerző

[ctx: URL slug]
en: venue
hu_HU: Helyszín

en: Update Category
hu_HU: Kategória frissítése

en: Upgrade to Pro version
hu_HU: Frissítsen Pro verzióra!

en: Upload/Add image
hu_HU: Kép feltöltése/hozzáadása

en: Venue
hu_HU: Helyszín

en: Venue Location
hu_HU: Helyszín lokáció

en: Venues
hu_HU: Helyszínek

en: View Calendar
hu_HU: Naptár megtekintése

en: View Event
hu_HU: Esemény megtekintése

en: View Organizer
hu_HU: Szervező megtekintése

en: View Venue
hu_HU: Helyszín megtekintése

en: We
hu_HU: Sze.

en: We hope you've enjoyed using Event Calendar WD! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
hu_HU: Reméljük, hogy tetszik és használja az Event Calendar  WD eseménynaptár bővítményt! Elmondaná a véleményét a WordPress.org-on?

en: Wed
hu_HU: Sze.

en: Wednesday
hu_HU: Szerda

en: Wednesdays
hu_HU: Szerda

en: Week
hu_HU: Hét

en: Week start day
hu_HU: Hét kezdőnapja

en: Weekly
hu_HU: Heti

en: Yearly
hu_HU: Éves

en: You have not added any events yet.
hu_HU: Még nem adtál hozzá eseményt.

en: calendar
hu_HU: Naptár

en: day(s)
hu_HU: nap

en: days
hu_HU: napok

en: event
hu_HU: esemény

en: events
hu_HU: események

en: month(s)
hu_HU: hónap

en: months
hu_HU: hónapok

en: on
hu_HU: ekkor:

[ctx: taxonomy general name]
en: Event Categories
hu_HU: Esemény kategóriák

[ctx: taxonomy singular name]
en: Event Category
hu_HU: Esemény kategória

en: until
hu_HU: amíg

en: upcoming events
hu_HU: Közelgő események

en: weeks
hu_HU: hetek

en: weeks(s)
hu_HU: hét

en: year(s) in
hu_HU: év(ek)ben

en: years
hu_HU: évek
